Тижневий екстрим — тур

На додаток до всіх своїх культурних і історичних пам’яток, сайт mtourism.com.ua пропонує екстремальний тижневий тур для тих хто не має адреналіну. В турі доступні  поїздка до Тараканівського форту, печери Млинки (екскурсійний і екстремальний маршрути), сплав по Дністеру, сходження на гору Піп Іван. Ви також можете веселитися в двох аквапарках у Києві. Якщо цього недостатньо — можна спробувати вертоліт або навіть повітряний куля. Ви можете просто сказати нам, що ви хотіли б зробити, і ми спробуємо це зробити. Ваш особистий довідник завжди поруч із заохоченням або навіть приєднанням до вас. Удачі!

Під час поїздки
Під час екскурсії у вас є досвід контакту з природою, тому ви можете забруднити свій одяг, тому ми рекомендуємо приносити більше одягу, а також приносити репелент для комарів, як це зазвичай дратує.

Усі наші оператори добре тренуються, щоб зіткнутися з будь-якими невдачами під час поїздки, що робить нашу подорож найбезпечнішою у будь-якому випадку.Наша екскурсія триває сім годин, починаючи з часу, коли ми забираємо користувачів у готелі, доки ми не повернемося до готелю.

Безпечний тур
У нас є оператори, які готуються до вирішення будь-яких негараздів під час нашого туру, однак тварини ідеально контролюються парком і тому не створюють жодної загрози під час поїздки, що робить це нашим найбезпечнішим турим у Україні.

Наявність вашого особистого гіда, який покаже вас, — це набагато інший досвід, ніж приєднання до автобусної екскурсії, особливо якщо знати, що це тур, про бажаний маршрут; відбудеться в розкішному автомобілі, з шофером та професійним гіда, який вимовляє мову за вашим вибором.

Той, хто бажає вивчити війну в Україні, може незабаром мати можливість відвідати та побувати на полях битви в Донецькій та Луганській областях України, обох повстанських фортецях, які зазнали найсильнішого насильства.

Туроператор «Мегаполіс Курорт», російська компанія, відома виробництвом розкішних спа-пакетів, планує запропонувати чотириденні екскурсії, вартістю близько $ 2000- $ 3000, в райони, де були розбиті війни. Фіксована ціна включає в себе броньовану машину — можливо, танк, який вміщує до семи чоловік, місцевий гід та спеціально підготовлені охоронці. Звичайно, компанія не може гарантувати безпеку своїх туристів, тому екскурсії будуть працювати «на ваш власний ризик».

Яндекс.Метрика